KOÇAL

Bir aile şirketi olarak kurulan Koçal Kağıt Sanayi, 1995 yılında endüstriyel temizlik kağıtları sektöründe üretim yapmaya başlamıştır. Geçen süre zarfında, kurumsallaşmaya ve markalaşmaya verdiği önem ile gelişen Koçal Kağıt, sektörün önde gelen lider üreticileri arasına girmeyi başarmıştır. Merkezi İstanbul Küçükçekmece’de olan ve Ankara’da dağıtım deposu ile faaliyet gösteren Koçal Kağıt Sanayi, 2012 yılı sonunda Sakarya 2. Organize Sanayi Bölgesinde yaptığı üretim tesisi yatırımı ile büyümesini ve gelişmesini sağlamış, deneyimli personeliyle, zamanında ve kaliteden ödün vermeden modern tesislerinde temiz ve güvenilir ortamda üretim yapmaktadır.

Aylık üretim kapasitesi 1500 tona kadar ulaşan Koçal Kağıt Sanayi, kendi markası SOSİ ve VİLO markalarına BRAVA ve TAMİ markalarını ekleyerek temizlik kağıtları sektöründe güçlü bir yer edinmiştir. Ev dışı kullanım alanında ilklere imza atan Koçal Kağıt Sanayi SOSİ ve VİLO markalarıyla fark yaratırken BRAVA ve TAMİ markalarıyla da farklı seçenekler sunmaktadır.

Layer

Kalite

Daha geniş bir bayi ağı oluşturarak birliğin ve profesyonelliğin gücüyle iş ortaklarına saygınlık ve kazançlı bir gelecek sunan Koçal Kağıt, müşteri memnuniyetini ana ilke olarak kabul eden “ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi”ni almaya hak kazanmış olup TSE ve TSEK belgeleri ile kalite standartlarını arttırmıştır. Koçal Kağıt Sanayi, müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda toplu alımlar yapacak müşterileri için kendi marka ve etiketleriyle gerek iç piyasaya gerekse dış piyasaya yönelik imalat hizmetleri de vermektedir.

Türkiye’nin en iyi markası olmak için Koçal Kağıt Sanayi, bayi ağını Türkiye geneline yayarak ve gelişen sektörde zorunlu hale gelen markalaşma sürecinde gerekli yatırım çalışmalarını başlatarak sektöre yön veren firma olma yolunda ilerlemektedir. Firmamız ihracat yaptıkları 22 ülkeyle ürünlerinde belli bir kalite seviyesine sadık kalarak yürüttükleri başarılı ihracat çalışmalarına önümüzdeki yıllarda yeni anlaşmalar ekleyerek kapasitesini arttırmayı hedeflemektedir.

Layer
Layer
Layer